Alüminyum Cephe Sistemleri

Mekanınız için Alüminyum Cephe mi yaptıracaksınız? O zaman hemen firmamızı arayın, ücretsiz keşif olanağımızdan faydalanın. En kısa sürede profesyonel ekibimizle gelerek mekanınıza en uygun Alüminyum Cephe projelendirmesini yapalım. Sizlere söz verdiğimiz tarihte ürününüzün montajını yapalım. Şanlıtürk Alüminyum Cephe sistemleri, sorun değil çözüm üretir.

Şanlıtürk Alüminyum Doğrama:hakkında bilmeniz gerekenler Durup ne Alüminyum cephe

kadar güzel göründüğüne hayret etmek zorunda olduğunuz bir bina fark ettiniz mi? Bir binanın sizi içine çekmeye çalışıyor gibi nasıl hoş görünebileceğini fark ettiniz mi? Ya da belki bir fotoğrafını çekmenize neden olacak kadar etkileyici? Tepki gösterdiğiniz şey, bir binanın cephesinin tasarımıdır. 

Cephe, binanın yüzüdür.İnsanların gördüğü ilk şey olduğu için bir binanın en önemli mimari unsurlarından biridir. Mimarlar, tasarım yaparken tüm binayı tasarlamak için cepheyi ana ilham kaynağı olarak kullanırlar. Binanın sahip olmasını istedikleri görünümü yansıtmak için pencere ve kapıların boyutlarını ve şekillerini dikkate alırlar.

Modern tasarımlarda, tasarıma alüminyum veya hassas olarak alüminyum plakalar dahil etmeye başladılar. İşte neden alüminyum kullanmayı seçmeniz gerektiğine dair bazı örnekler.

Dayanıklı malzeme

Alüminyum, piyasada bulunan en dayanıklı malzemelerden biridir. Hatta alüminyumu işleyen, malzemeyi kullanarak farklı ürünler ve tasarımlar yapan özel bir mağaza bile var.Onun Doğal korozyona her türlü göstermeden önce genellikle 30 yıl sürer olarakdayanıklılık da zamanın testini geçer.

Alüminyum aynı zamanda en esnek yapı malzemelerinden biri olarak bilinir. Malzemenin panelleri kesilebilir, katlanabilir ve herhangi bir şekilde şekillendirilebilir. Bu, onu daha çok yönlü bir malzeme haline getirir ve dekorasyon için mükemmeldir. Binanızın cephesini kesinlikle iyileştirebilecek benzersiz ve muhteşem tasarımlar yaratabilen harika bir malzemedir.

Korozyona

dayanıklıdır Dayanıklılığı aynı zamanda kolay aşınmadığı anlamına da gelir. Alüminyum paneller, korozyon durumlarını azaltmak için onlara bir koruma katmanı sağlamak için işlenir. İşlem yapılmasa bile, alüminyum paneller havaya maruz kaldığında ince bir alüminyum oksit tabakası oluşturur. Bu onları doğal olarak korozyona dirençli hale getirir.

Bununla birlikte, binanız aşırı koşullara sahip bir konuma yerleştirilirse, özel işlem ve bakıma ihtiyaç duyacağını unutmayın. Bu, alüminyum panellerinizin bu koşullara dayanabileceğinden emin olmak içindir. 

Hafiflik

Dayanıklı olmalarına rağmen, alüminyum paneller hafif bir malzeme olarak kabul edilir. Bu, kaplama sistemleri veya bir malzemenin diğerine uygulanması için daha iyi bir alternatif olduğu anlamına gelir. 

Burada Şanlıtürk Alüminyum Doğrama’da piyasadaki en hafif panellerden bazılarını kullanıyoruz. Alüminyum paneller aynı zamanda harika ve düşük maliyetli bir çözümdür. Paneller hafif olduğundan, takılı kalması için çok fazla sabitleme noktası kullanmanıza gerek yoktur. Aynı zamanda malzeme ve işçilik maliyetlerini de azaltır.

Düşük maliyetli bakım

Çoğu malzemenin aksine, alüminyum panellerinizi iyi durumda tutmak için bakımını yapmak neredeyse hiç yok gibidir. Sık sık temizlemenize gerek yok. Binanızın bulunduğu yere bağlı olarak, onları yılda en fazla iki kez temizlemeniz gerekir. 

Ek olarak, pahalı temizlik malzemeleri veya hizmetleri almaz. Kiri çıkarmak için yeterli basınçla suyla durulamanız yeterlidir. Kirin temizlenmemesi durumunda bizimle iletişime geçebilirsiniz, böylece onları temizlemek için en iyi işlemin hangisi olduğu konusunda size tavsiyelerde bulunabiliriz.