ALÜMİNYUM KORKULUK – KÜPEŞTE

Mekanınız için Alüminyum Korkuluk mu yaptıracaksınız? O zaman hemen firmamızı arayın, ücretsiz keşif olanağımızdan faydalanın. En kısa sürede profesyonel ekibimizle gelerek mekanınıza en uygun Alüminyum korkuluk projelendirmesini yapalım. Sizlere söz verdiğimiz tarihte ürününüzün montajını yapalım. Şanlıtürk Alüminyum Doğrama, sorun değil çözüm üretir.

Şanlıtürk Alüminyum Doğrama: Alüminyum korkuluk mu kullanmalısınız?

Bir ev satın alan herkes onun en iyi şekilde görünmesini ister. Arkadaşlarına ve aile üyelerine gösterdiklerinde gurur duymak isterler. 

Buna rağmen, tam olarak hayalini kurduğunuz ev olmadığı zamanlar vardır. Sonuçta, evin kendisi tasarlanmadı. Değiştirmek istediğiniz bölümler veya değiştirmek istediğiniz evin bölümleri olabilir. Hatta bir bölümü tamamen kaldırmak isteyebilirsiniz.

Evin genellikle değiştirilmesi gereken bir bölümü korkuluklardır. Bunlar, insanların yanından geçerken kulp olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bunlar aynı zamanda insanların diğer tarafa geçmesini veya düşmesini önlemek için bir korkuluk görevi görür. Bunlar genellikle merdivenlerde ve sundurmalar için korkuluklar olarak görülür.

Bu raylar evin içindeyken zarar görmezken, dışarıda olanların genellikle zaten aşınmış olduğu gösterilir. Malzemeye bağlı olarak, dışarıya yerleştirilen raylar yine de kaydedilebilir ve eski haline getirilebilir veya çoğu durumda değiştirilebilir.

Çoğu ahşap korkuluk, değiştirilmeye karşı hassastır. Onları hava şartlarına ve termitlere dayanacak şekilde tedavi etmelerine rağmen, bu düzenli olarak yapılmalıdır. Aksi takdirde bu tür çitler çürür. Bu arada metal korkuluklar zaten pas birikmiş olacaktı. Bazıları hala kurtarılmış olabilir, ancak çoğu, zaten kırılacak kadar paslanmış ve tutması tehlikeli olabilir.

Şimdi soru, hangi malzemeye sahip olmayı seçerdiniz? Halen ahşap, metal ve hatta taş kullanmayı seçebiliyor olsanız da, çoğu korozyona karşı hassastır. Bu yüzden Şanlıtürk Alüminyum Doğrama olarak bunun yerine alüminyum korkuluk kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Metal olmasına rağmen diğer metal türleri kadar kolay aşınmaz.

Bundan daha fazlası, korkuluklarınız için alüminyum kullanmayı tercih etmeniz için çok daha fazla neden var.

Güçlüdür,

Alüminyum tür kutular ve folyo gibi gündelik ürünlerde kullanıldığı için  çoğu insan yumuşak ve zayıf olarak görüyoruz ama bu sadece gösterileri alüminyum nasıl çok yönlü. Bükülebilen ve hatta ezilebilen ince tabakalar olarak işlenebilirler. 

Ancak alüminyum da inşaat projelerinde kullanılacak kadar sağlam hale getirilebilir. Bunun nedeni, üreticilerin alüminyumu diğer metallerle birlikte işleyerek daha güçlü hale getirmesidir.

Köprüleri ve binaları desteklemek için alüminyum kullanıldı, bu nedenle gücü zaten test edildi. Doğru alüminyum ile korkulukların ilerlemesiyle ilgili herhangi bir sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Burada Şanlıtürk Alüminyum Doğrama olarak sadece piyasadaki en iyi malzemeleri kullanıyoruz. Korkuluğunuzu değiştirdikten sonra değiştirmeniz gerekmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Hafiftir

Alüminyumun mukavemetiyle ilgili yanlış anlamanın bir başka nedeni de hafif olmasıdır. Ancak bu, kolayca büküleceği anlamına gelmez. Bu, özellikle kullanmak istediğiniz şey için doğru alüminyuma sahipseniz geçerlidir. 

Dahası, ağırlığı aslında onu çalışmak için iyi bir malzeme yapar. Onu tutmak için mücadele etmeyecek veya bir yerden bir yere taşımaktan yorulmayacaksınız. 

Kendin yap tarzı bir adamsanız, elimizdeki korkuluk takımlarını kesinlikle seveceksiniz. Parçalar uygun şekilde kesilmiş ve etiketlenmiştir ve bunları takmak için tüm vidalara ve aksesuarlara sahip olacaksınız. 

İhtiyacınız olan tek şey, tornavida gibi bazı basit aletler ve gitmekte fayda var. Ya da isterseniz, sadece profesyonelleri işe alabilir ve bir anda kurabilmeleri gerekir.

Tarza sahiptir

Alüminyumu bir korkuluk için en iyi seçenek yapan şey, çok yönlülüğü ve görünümüdür. Her dekorasyon tarzına uyabilecek temiz, sofistike bir görünüme sahiptir. İster modern ister geleneksel bir görünüm için gitmek isteyin, alüminyum kesinlikle onlarla çalışabilir. Hatta eski moda bir tasarıma modern bir dokunuş bile ekleyebilirsiniz.

Alüminyumun renginin çok sade göründüğünü düşünüyorsanız, toz boya uygulanmış olanları arayabilirsiniz. Sadece alüminyuma renk vermekle kalmaz, aynı zamanda dayanıklılığını artırmak için bir koruma katmanı ekler.

Yalnızca minimum bakım gerektirir

Alüminyumu korkuluklar için daha iyi bir malzeme yapan şey, bakımının çok az çaba gerektirmesi veya hiç çaba gerektirmemesidir. Bu önemlidir çünkü çoğu korkuluk dışarıya yerleştirilir ve elemanlarla dövülür. Rüzgar, yağmur ve güneş ışığı, ahşap veya taş gibi diğer tüm malzemelere zarar verebilir. Bununla birlikte, alüminyumunbir toz metali koruyankaplaması vardır.

Sadece bu değil, aynı zamanda paslanmaya ve korozyona karşı dayanıklıdır ve ahşabın aksine hiçbir böcek tarafından istila edilmeyecektir. Alüminyum, hava şartlarına en dayanıklı malzemelerden biridir. Bu yüzden birçok binada dış dekorasyon olarak var. Bu aynı zamanda boyanması veya işlenmesi gerekmediği anlamına gelir. Yıllar boyunca hem rengi hem de dayanıklılığı koruyacaklar. 

Alüminyum üzerindeki toz kaplama da kirin kendisine yapışmasını önler. Bu, temizlemek için çok fazla çaba gerektirmediği anlamına gelir. Sadece biraz sabuna ve suya ihtiyacın var ve gitmekte fayda var. Ayrıca biraz deterjan da ekleyebilirsiniz, ancak ağır temizlik yapmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Geri dönüştürülebilir

Korkuluklarınızı emekliye ayırmanız gereken bir zaman gelirse, ister değiştiriyor olun ister nihayet yaşını gösterir, geri dönüştürmesini sağlayabilirsiniz. Alüminyum, geri dönüştürülebilir metallerden yapılmıştır. Bu, uygun şekilde imha ederseniz, geri dönüştürülebileceği ve yaşayabileceği anlamına gelir. Asla bilemezsiniz, bir teneke kutuya, biraz alüminyum dolguya veya yeni korkuluğunuza dönüştürülebilir. 

Alüminyum değerli bir metaldir. Alüminyumun geri dönüşümü, geri dönüştürülmüş olanları işleyerek üretim maliyetini ve enerjiyi azaltmıştır. Metali üretirken doğal kaynakların maliyetini de düşürür. Ek olarak, hurda satıcıları sadece alüminyum kutular için iyi bir miktar kazandığından, alüminyumun geri dönüşümü ekonomi için harika olmuştur.

Alüminyumun artılarını ve eksilerini tartmak Diğerine göre

dezavantajı olmayan hiçbir ürün yoktur ve alüminyum da bundan güvenli değildir. Bununla birlikte, alüminyumun dezavantajlarınedeniyle ağır basmaktadır , avantajları. 

Birincisi, tek başına alüminyum üretimi çelikten çok daha pahalı. Hammaddeler tek başına çok pahalı. Ancak alüminyumun geri dönüşümü bunu telafi ediyor. Yukarıda bahsedildiği gibi, üreticiler doğal kaynakları kullanmak yerine geri dönüştürülmüş olanları kullanırlar.

Alüminyum ayrıca çelikten biraz daha zayıftır ve farklı, daha pahalı bir kaynak yöntemi kullanması gerekir. Bununla birlikte, aynı zamanda daha hafif olduğu için, çalışmak daha kolaydır ve ihtiyaç duyulan kaynak miktarı, ağır çelikten daha azdır. Alüminyumun bükülmesi daha kolay olduğu için daha sert metallere göre şekillendirilmesini ve tasarlanmasını da kolaylaştırır.

Zaman geçtikçe alüminyum inşaatta en çok kullanılan malzemelerden biri olmaya devam edecek. Sonuçta, özellikleri onu her yerde kullanılabilecek bir malzeme haline getiriyor. Ancak her projenin doğru malzemeye ihtiyacı vardır. Projenizde kullanmak için en iyi malzemeyi kullandığınızdan emin olun. Bu şekilde, var olan en iyi kaliteye sahip olacağından emin olacaksınız.

Yukarıda belirtildiği gibi, hiçbir malzemenin dezavantajları yoktur. Kullandığınız malzemelerin avantaj ve dezavantajlarını hesaba katmalısınız. Yaptığınız proje için yeterli olduklarından emin olun. Bu sadece masraflardan tasarruf etmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda işçiliği ve zamanı da azaltır. 

Hakkımızda

Şanlıtürk Alüminyum Doğrama uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Farklı bina türleri için balkonlar ve korkuluklar tasarladık, inşa ettik ve bakımını yaptık. Yıllardır farklı müşteriler balkonlarını inşa etmelerine yardımcı olmak için bize geliyorlar. 

Amacımız ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sağlamaktır. Tüm balkon ve korkuluk ihtiyaçlarınız için gittiğiniz tek firma olmak istiyoruz.

Malzemelerimizi tedarik ettik ve piyasanın en iyisi olmalarını sağladık. Malzemelerimizden hiçbir şekilde taviz vermiyoruz. Güveniniz bizim için güvenliğiniz kadar önemlidir. Bu yüzden inşa ettiğimiz projelerin kusursuz olmasını ve beklentilerinizi aşacağından emin olmak istiyoruz. 

Personelimiz

Burada Şanlıtürk Alüminyum Doğrama’da projeniz hakkında size tavsiyelerde bulunmaktan memnuniyet duyarız. Personelimiz, hangi malzemeleri kullanacağınızı ve spesifikasyonlarınıza göre hangi tasarımın olması gerektiğini size önerebilecek. Herhangi bir sorunuz veya sorunuza cevap vermekten memnuniyet duyacaklardır.

Yıllardır balkon ve korkuluk montajı yapan profesyonel bir kadroya sahibiz. Sizin güvenliğinizin bizim için ne kadar önemli olduğunu anlıyorlar, bu yüzden işlerinden ödün vermeyecekler. 

İsterseniz kurulum sürecinde de size yol göstereceklerdir. Bu, projenizin doğru ve güvenli bir şekilde kurulduğundan emin olabilmemiz içindir. Bu, projenizi başka birine yüklettiğinizde de yardımcı olur. 

Bize Ulaşın!

Güler yüzlü personelimiz sorularınızı yanıtlamak için 7/24 hizmetinizde olacaktır. İhtiyacınız olan hizmetler hakkında bilgi almaktan çekinmeyin. Proje talebinize daha fazla fikir verebilmemiz için randevu ayarlamanıza yardımcı olacağız.