CAM BALKON

Mekanınız için Cam Balkon mu yaptıracaksınız? O zaman hemen firmamızı arayın, ücretsiz keşif olanağımızdan faydalanın. En kısa sürede profesyonel ekibimizle gelerek mekanınıza en uygun Cam Balkon projelendirmesini yapalım. Sizlere söz verdiğimiz tarihte ürününüzün montajını yapalım.

Ücretsiz yerinde keşif imkanından yararlanmak için firmamızla iletişime geçin.

Şanlıtürk Alüminyum Doğrama: Neden cam balkon var?

Giderek daha fazla ev sahibi, evlerinde balkon istemektedir. Neden olmasın? Sonuçta, sadece herhangi bir eve veya binaya benzersiz bir tasarım sağlamakla kalmaz, bir tane eklemenin birçok faydası vardır. Birincisi, üst katı istediğiniz gibi kullanabileceğiniz bir dış mekan ile genişletiyor.

Taş, metal veya ahşap gibi normal balkonlar harika seçenekler olsa da, cam balkonlar tasarıma benzersiz bir hava katıyor. Anında mekanın daha temiz ve göze daha ferah görünmesini sağlar. 

Dahası, şeffaf cam kullanıyorsanız, ufkun tam ve harika bir görünümünü sağlar. Ayrıca, büyük direkler veya çerçeveler kullanmadığı için balkonun daha büyük görünmesini sağlar ve alanı maksimize eder.

Cam aynı zamanda en çok yönlü malzemelerden biridir. Evinizin sahip olduğu estetiğe uyum sağlayabilir ve hatta balkonunuzu yerinden çıkarmadan daha fazla mimari tasarım ekleyebilirsiniz. Bazı cam balkonlar, farklı bir atmosfer için oyulmuş tasarımlara sahip olabilir veya hatta tütsülenmiş olabilir. 

Balkonlarınız için camın daha iyi bir seçim olmasının başka nedenleri de var. Şanlıtürk Alüminyum Doğrama bu nedenleri listeleyelim.

Mükemmel manzara

Yukarıda da belirtildiği gibi, taş, metal veya ahşaptan yapılmış geleneksel balkonlar görüşünüzü kapatır. Balkonların çoğu bel hizasında olduğundan, bu özellikle oturduğunuzda belirgindir. Bu sorunu çözmek için, cam balkonlarda şeffaf duvarlar vardır. 

Cam balkon ile şeffaf cam sayesinde dışarının tam görüntüsüne kavuşursunuz. Bu, daha fazla görüş açısı sağlayan balkonun kenarlarını içerir. Yere oturabilir ve ufukta dinlendirici bir manzaraya sahip olabilirsiniz. 

Ek olarak, cam şeffaf olduğu için doğal ışığın evinize girmesine izin verir ve ışıkları açmadan içeriyi aydınlatır. Bu, gün içinde bu kadar fazla elektrik kullanmanıza gerek kalmayacağından enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olur.

Mükemmel dar alanlar

Çoğu ev, çevresi dar olduğu için balkona hiç sığamaz. Bir tane eklemeye çalışsanız bile, çok fazla alanı olmayacak ve boğulabilir. Burası cam balkonların parladığı yerdir. Şeffaf paneller ile çok fazla alanınız olduğunu hissedersiniz. Çok dar bir balkon olan Juliet balkonu çok küçük hissettirmeden kurabilirsiniz.

Ek olarak, bir kapının önüne cam korkuluk veya panel de ekleyebilirsiniz. İçeriden, kapıyı açtığınızda, bir balkon için korkuluk görevi görecek o cam korkuluk var. Alanınız olmayacak olsa da, engelsiz bir görünüme erişebileceksiniz.

Dayanıklı ve güvenli

Cam, etraftaki en kırılgan malzemelerden biri olarak kabul edildiğinden, çoğu insan bunları balkonlarda kullanmaktan endişe duymaktadır. Bununla birlikte, onları daha dayanıklı kılan temperli veya lamine edilmiş camlar vardır. Darbelere, şiddetli yağmura ve diğer çevresel etkilere dayanacak kadar güçlüdürler. Ek olarak, ahşap ve metal gibi diğer malzemeler camdan farklı olarak kolayca aşınabilir.

Ek olarak, temperli camın kırılması kolay değildir ve her şeye dayanabilir. Ortamdaki sert hava koşullarına ve diğer unsurlara çatlamadan veya kırılmadan dayanabilir. 

Ancak kırılırsa normal cam gibi kırılmaz, böylece misafirlerinizin güvenliği ile ilgili endişelerinizi hafifletebilirsiniz. Ek olarak, camdaki çatlakları veya ufalanmaları onarmak için kitlerimiz var.

Malzemenin kendisi nedeniyle bozulma konusunda da endişelenmenize gerek kalmayacak. Düşünmeniz gereken tek bakım camı temizlemektir. Ayrıca, su lekelerini önlemek için yıkamanız ve kurutmanız gerektiğinden, temizlemek çok fazla çaba gerektirmez.

Modern tasarım

Cam, tasarımıyla evlerin yapıldığı her türlü malzeme veya stili tamamlar. Çoğu şeffaf olduğu için evinizin dış tasarımını zenginleştirebilirsiniz. Bileşimine biraz daha doku eklemek için buzlu cam da kullanabilirsiniz. Genel görünüme katkıda bulunmak için bazı cam türleri de karmaşık desenlerle oyulmuştur.

Balkonların yanı sıra cam, evinizin içindeki korkuluk veya merdivenler için de kullanılabilir. Aynı zamanda evin geri kalanının temiz ve engelsiz bir görünümünü sağlar. Bu, evinizin içinin gerçekte olduğundan daha büyük görünebileceği anlamına gelir.

Ek olarak, camı evinizde bir tasarım öğesi olarak kullanmanın farklı yolları vardır. Bunu yapmanın bir yolu, temiz ve net bir görünüm sağlayacak şekilde çerçevesiz olmalarıdır. Bunları, evinizin genel tasarımına kesinlikle benzersiz bir estetik katan, genellikle paslanmaz çelik bir çerçeve ile bir arada tutabilirsiniz. 

Ev sahipleri, evlerinin tasarım unsuruna cam eklemenin ne kadar sofistike olduğunu gördüler. Her şeyi basit tutarken çok yönlülük ve zarafet gösterir. Sadece bu da değil, camı işlemenin daha yeni yolları var ve tasarımına daha fazlasını ekliyor

. Bakımı kolay

Geleneksel taş ve ahşap malzemeden yapılmış balkonların ilgilenmesi çok şey gerekiyor. Sadece bakımı pahalı olmakla kalmaz, aynı zamanda korozyona karşı hassastır. 

Ahşap, termitler tarafından kolaylıkla istila edilebilir. Ahşabı işleyerek koruyabilirsiniz, ancak uzun vadede tekrar işlemeniz gerekecektir. Ek olarak, düzenli olarak cilalamanız gerekir. Bu arada taş, sert havalarda kolayca parçalanabilir.

Öte yandan camın temizlenmesi kolaydır. Temizlemek için sadece suya, biraz sabuna ve nemli bir beze ihtiyacınız var. Sert su lekelerini çıkarmak için sadece suya ve sirkeye ihtiyacınız var ve gitmeniz iyi olur. 

Ayrıca projelerimizde kullandığımız cam temperlidir ve kolay kırılmaz. Bununla birlikte, cam çatladığında veya kırıldığında onları tamir ettirmek için tamir takımlarımız da var.

Bununla birlikte, bir cam paneli değiştirmeniz gereken kaçınılmaz durumlar vardır. Paneli değiştirmek kolaydır, ancak tasarıma bağlı olarak daha fazla çaba gerektirebilir. 

Balkon çerçevesiz ise, sadece perçinlerden çıkarılması ve kaydırılması gerekir. Çerçeveli olanlar için, çerçeveleri çıkarmak ve paneli kaydırmak biraz daha fazla çaba gerektirecektir. 

Bununla birlikte, cam balkonun harika bir yatırım olduğunu size göstermiş olmayı umuyoruz. Sadece diğer malzemelerdeki balkonları aşmakla kalmayacak, aynı zamanda yıllarca da şık kalacaktır. Bunları değiştirmek konusunda çok fazla endişelenmenize gerek yok. Ayrıca bir cam balkonun ne kadar çok yönlü olduğunu göstermiş olmayı umuyoruz. Düz cam, buzlu ve hatta kazınmış camı balkonunuzda karıştırıp eşleştirerek farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. 

Birçok kişi camı evlerinde balkon veya korkuluk olarak kullanmak konusunda hala endişeli. Kırılgan ve kırılması kolay bir şey olarak görüldüğü için oldukça anlaşılır. Ancak Şanlıtürk Alüminyum Doğrama olarak bunların ev dekorasyonunuz için ne kadar büyük bir değer olduğunu göstermiş olmayı umuyoruz. Umarız ev tasarımları modernleştikçe cam balkonları da düşünürsünüz.

Hakkımızda

Firmamız uzun yıllardır alüminyum doğrama sektöründe faaliyet göstermektedir. Hizmetlerimizi müşterilerimize ulaştırdık ve aldıklarından memnun kaldılar. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak her zaman önceliğimiz olmuştur ve artık durmayacağız. Bu yüzden verdiğimiz sözlerle yerine getirdiğimizden emin oluyoruz.

Profesyonel bir kadroya sahibiz ve kaliteli ürün ve hizmetler sunduğumuzdan emin oluyoruz. Ayrıca, projenizi nasıl yürütmemiz gerektiği konusunda size tavsiyelerde bulunacaklar. Hem kaliteyi korurken maliyeti düşürmek hem de kaçırmış olabileceğiniz seçenekler sunmaktır. 

Ayrıca ürünlerimizin orijinal olduğunu ve sadece piyasadaki en iyi kaliteyi garanti edebiliriz. Sunduğumuz şey çözümdür, sorun değil. Yeni ve gelişen teknolojileri takip ederek her zaman en kaliteli ürünleri sunmaya çalışıyoruz. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun olması durumunda, size yardımcı olmak için burada olacağımızdan emin olabilirsiniz. 

Personelimiz

Tüm personelimiz profesyonel ve saygılıdır. Balkonları mükemmel bir şekilde kurmak için eğitilmişlerdir. Binayı terk etmeden önce herhangi bir aksama olmayacağından emin olacaklar. Ayrıca kurulum sürecinde size rehberlik etmekten ve sahip olabileceğiniz soruları yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklardır. 

Bize ulaşın

Ayrıca istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz ve güler yüzlü personelimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Sorularınızı ve sorularınızı cevaplamak için burada olacaklar, bu yüzden aramaktan çekinmeyin. Hangi hizmetlere ihtiyacınız olduğunu sorabilirsiniz ve sizinle daha iyi görüşebilmemiz için bir randevu belirlemenize yardımcı olmak için burada olacağız. Yakında bizimle iletişime geçin! Sizden haber almaktan memnuniyet duyarız.