Silikon Cephe Sistemleri

Mekanınız için Slikon Cephe mi yaptıracaksınız? O zaman hemen firmamızı arayın, ücretsiz keşif olanağımızdan faydalanın. En kısa sürede profesyonel ekibimizle gelerek mekanınıza en uygun Slikon Cephe projelendirmesini yapalım. Sizlere söz verdiğimiz tarihte ürününüzün montajını yapalım. Şanlıtürk Alüminyum Doğrama, sorun değil çözüm üretir.

Şanlıtürk Alüminyum DoğramaCephenizde neden silikon kullanmalısınız

Yıllar geçtikçe binalar yavaş yavaş modernize ediliyor. Cepheler sadece estetik iyileştirmeler için değil, daha popüler hale geliyor. Binaya getirdikleri avantajlar, onları binalara en çok aranan eklemelerden biri haline getirmiştir. 

Cepheler farklı malzemelerle yapılır ve bu nedenle bir yapıya farklı avantajlar sunar. Taş, ahşap veya diğer malzemelerle yapılan binaların, onlara daha iyi bir görünüm ve doku kazandırmak için bir cepheye ihtiyacı olacaktır. Bununla birlikte, kullanılan malzemelerin çoğu alüminyum veya camdır. 

Bunun yanı sıra cepheler, üzerine kuruldukları binaya fayda sağlayan ek işlevlere de sahiptir. Tüm binayı yalıtabilir. Ayrıca dışarıdan gelen bina içerisindeki gürültüyü de azaltır. 

Bununla birlikte, binanızın cephesinin dikilmesi için cam ve alüminyum panellerden daha fazlası gerekir. Ayrıca, ayakta kalmalarını sağlamak için yüksek performanslı bir yapıştırma ve sızdırmazlık maddesine ihtiyaç duyar. Panelleri her gün bombalayacak sert unsurlara dayanabilmelidir. 

Şanlıtürk Alüminyum Doğrama olarak, binalarınızdaki panelleri sabitlemek için silikon dolgu macunları kullanıyoruz. Silikon dolgu macunları, herhangi bir yüzeye güçlü yapışma sağlamak için işlenir. Sadece yüzeylerin temiz olduğundan emin olmalısın. 

Silikon dolgu macunları, herhangi bir binaya modern bir görünüm sağlamak için herhangi bir yüzey ve cephe üzerinde çalışabilir. Ayrıca esnektirler, bu da dar alanlar dahil her açıdan uygulanmasını kolaylaştırır. Ayrıca kalıcı olacak şekilde yapıldılar, önümüzdeki yıllarda da performanslarını koruyacaklar.

Cephe her gün hem doğal hem de insan yapımı sert unsurlarla bombardımana tutuluyor. Binanızı bu unsurlardan korumaya yardımcı olacak yüksek kaliteli bir sızdırmazlık maddesi olmadan, binanın yıkıcı bir darbe yapısal bütünlüğü anlamına gelebilir. Malzemeler yüzeyden kolayca yerinden çıkıp düşerek potansiyel olarak birinin yaralanmasına neden olabilir. 

Bu nedenle Şanlıtürk Alüminyum Doğrama olarak daha iyi ve yeni sızdırmazlık ürünleri aramaya devam ediyoruz. Daha iyi sızdırmazlık malzemeleri denemek ve geliştirmek için ekibimizle el ele çalışıyoruz. Bu, değişen ortama uyum sağlamak ve sızdırmazlık ürünlerimizin standartlarınıza uygun olmasını sağlamak içindir. 

Sızdırmazlık malzemelerimizi herhangi bir yüzeyde kullanabileceğinizden ve onlara yapışma gücünü artırabileceğinizden emin oluyoruz. Sızdırmazlık ürünlerimiz ayrıca farklı projeler için farklı paketleme seçenekleriyle gelir. İster montaj için dolgu macunlarına ihtiyaç duyan bir inşaat şirketi olun, ister evde sadece basit bir DIY, sizin için bir tane var. 

Piyasada bulunan çoğu sızdırmazlık maddesinin aksine silikon da toksik değildir. Bu, onları sadece dışarıda açık havada değil, içeride de kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Bazı silikon dolgu macunları da farklı renklerde gelir. Sadece sızdırmazlık malzemeleri ile aynı yapışkan özelliklerine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda projenizin genel dekorasyonuna da katkıda bulunabilirler.